GALA LAUREATÓW W RZESZOWIE Drukuj Email

W dniu 12 czerwca 2018 w Rzeszowie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych, która była podsumowaniem tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły. Statuetki Prymu odebrali: Kacper Borys - zwycieżca Konkursu Matematycznego oraz Mikołaj Proczek - zwycięzca Konkursu Fizycznego. Tytuł „Wybitnego laureata” i pamiątkowy znaczek otrzymalii: Mikołaj Proczek i Oskar Stępień, którzy posiadają dwa tytuły laureatów. Wyróżniona została również nasza szkoła - certyfikat  „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” odebrała pani wicedyrektor Halina Kubica a opiekunowie naukowi uczniów: pani Ewa Dworkiewicz, pani Renata Górka i pani Agnieszka Wrońska otrzymały dyplomy Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

 

URZĄD MIEJSKI

herb_urzad_miejski_d_36

ARCHIWUM SUKCESÓW

SZKOLNE MOODLE

DĄB PAMIĘCI WŁADYSŁAWA KAWY

KAMPANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

KINOSZKOŁA

 
 

I TY MOŻESZ POMÓC

Pogoda w Mielcu

Od 2004 roku...

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 2865365