DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 2C Drukuj Email

Jak głosi tradycja, 30 września obchodzony jest w Polsce Dzień Chłopaka. Dziewczyny z klasy 2C wraz z wychowawczynią Agnieszką Wrońską postanowiły uczcić ten dzień w szczególny sposób. Zamówiły pyszną pizzę, zaplanowały zabawy i konkurencje dla swoich kolegów z klasy.
Zaczęło się od jedzenia pizzy bez użycia rąk. Chłopcy musieli się sporo natrudzić, by poradzić sobie z kawałkiem pizzy, trzymając ręce za plecami. Najlepsza w tym wszystkim była nie tyle pizza, co świetna zabawa i uśmiechy na twarzach. To była dopiero rozgrzewka przed kolejnymi niespodziankami. Po zjedzeniu pizzy, przyszła kolej na inne zabawy, takie jak: podłoga to lawa, taniec w parach na gazetach, manekin challenge, poznawanie osób z zakrytymi oczami i wreszcie to co najbardziej rozbawiło chłopców - malowanie paznokci. Żaden z nich nie uciekł przed dziewczynami z lakierami do paznokci w ręku, co widać na zdjęciach. W planach był jeszcze fryzjer damski, gdzie chłopcy po wcześniejszym, krótkim szkoleniu mieli zrobić fryzury swoim koleżankom, ale niestety zabrakło już czasu.

Trzeba przyznać, że dziewczynom z 2C nie brakuje świetnych pomysłów i poczucia humoru. Teraz kolej na chłopców: czekamy na Wasze pomysły i kreatywność w Dzień Kobiet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej

 

URZĄD MIEJSKI

herb_urzad_miejski_d_36

ARCHIWUM SUKCESÓW

SZKOLNE MOODLE

DĄB PAMIĘCI WŁADYSŁAWA KAWY

KAMPANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

KINOSZKOŁA

 
 

I TY MOŻESZ POMÓC

Pogoda w Mielcu

Od 2004 roku...

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 2865365