REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017 PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji kandydatów
do Gimnazjum nr 2  na rok szkolny 2016/2017.

• Informacje dla kandydatów zamieszkałych w obwodzie...więcej

• Informacje dla kandydatów zamieszkałych poza  obwodem...więcej

• Oświadczenie rodziców/ prawnych opiekunów dotyczące religii/etyki...więcej

Gimnazjum nr 2 w Mielcu informuje, że w roku szkolnym 2016/2017 planujemy utworzyć jedną klasę pierwszą z autorskim programem nauczania matematyki oraz jedną klasę pierwszą
z autorskim programem nauczania języka angielskiego. Warunki przyjęć uczniów do tych klas określają autorzy programów, mgr Elżbieta Gmyrek – nauczyciel matematyki oraz mgr Anna Mądry – nauczyciel języka angielskiego.

Jeżeli deklarujecie Państwo chęć zapisania swojego dziecka do klasy z autorskim programem, proszę wypełnić poniższą deklarację i wraz z deklaracją kwalifikacyjną wypełnioną przez dziecko złożyć w sekretariacie uczniowskim gimnazjum.

Deklaracja dla rodzica (plik do pobrania)

Deklaracja kwalifikacyjna dla ucznia do klasy z autorskim programem nauczania matematyki (plik do pobrania)

Deklaracja kwalifikacyjna dla ucznia do klasy z autorskim programem naucznia języka angielskiego (plik do pobrania)